Zástupci hnutí proti islamizaci naplánují v Praze celoevropskou akci odporu

Reakce na sexuální útoky v německém Kolíně nad Rýnem a na hrozbu islamizace Evropy na sebe nenechala dlouho čekat. Podle Marka Černocha, který je předsedou parlamentní frakce Úsvit, se v Praze sejdou zástupci občanských aktivit a projednají detaily celoevropské demonstrace, informoval portál Sputnik.

Zástupci hnutí z různých evropských zemí v Praze rovněž projednají, jak do budoucna zabránit hromadným násilným akcím jako tomu bylo v Kolíně nad Rýnem. „Budeme požadovat nejpřísnější opatření proti migrantům, chceme bránit naše ženy a děti, všechny Evropany“, řekl Černoch. Současně vyjádřil nespokojenost hnutí Úsvit s tím, jak jsou některá témata jako například sexuální útoky v Kolíně nad Rýnem prezentovány v Evropské unii a médiích. Podle Černocha je záměrně zlehčováno násilí v Kolíně, znevažují se a skandalizují se akce opozičních hnutí a dehonestuje se každý kdo nesouhlasí s proimigrační politikou.

Černoch se zúčastnil velké demonstrace antimigračního hnutí Pediga v Drážďanech, kde byl zraněn příznivci uprchlíků. Podle jeho slov se jednalo o pokojnou akci, kterou napadli právě migranti spolu s anarchisty. Popularita Pedigy stoupá, stejně jako názory které reprezentuje. Distancuje se od násilí, ale chce tvrdě zakročit proti hrozícímu nebezpečí. V České republice má obavy z migrační vlny 90% populace, a Černoch předpokládá, že to bude podobné i v dalších evropských zemí.

Komentáře

komentářů

migrace
TOPlist