Vlhké sny Pentagonu : NATO zničí Rusko za 10-20 dnů a převezme vládu v zemi

Starší analytik Ministerstva obrany USA se zaměřením na Rusko, plukovník David Jewberg slíbil Rusku a jeho ozbrojeným silám nový Blitzkrieg v délce 10 až 20 dnů. Právě tolik času, podle plánů Pentagonu, budou potřebovat síly NATO na rozbití ruské armády v případě totální války.

„Pentagon a velení Aliance mají plány vojenských zásahů proti všem zemím světa. V první řadě proti agresivním a nestabilním. Konfrontace mezi NATO a Ruskem bude trvat 10 až 20 dní. Vojenský rozpočet Aliance desetkrát převyšuje ruské náklady na obranu. Bude to válka pušky proti laseru“, cituje Jewberga ukrajinský server Gazeta.ua.

Jewberg podotkl, že síť protiraketové obrany bezpečně chrání území USA a je způsobilá vyrovnat se s libovolným množstvím ruských mezikontinentálních raket.

„Jestli Moskva použije jaderné rakety, tak z nich vzlétne maximálně polovina, a ostatní zachytí globální systém protiraketové obrany. Jediné, co je nebezpečné, to jsou jaderné rakety z ponorek u pobřeží Evropy a USA. Ale i v tomto případě si myslím, že můžeme zastavit všechny údery“, je přesvědčen plukovník David Jewberg.

Řekl také, jak si na Ministerstvu obrany USA představují útok amerických sil a okupaci Ruska. „Odpověď NATO bude přibližně následující. Nejprve neviditelné bombardéry Stealth zlikviduj všechny vojenské objekty a závody. Potom elektromagnetické bezpilotní letouny s pomocí impulsu odpojí veškerou elektroniku v největších městech Ruska. V tom okamžiku bude celé vojensko-politické vedení Ruska venku ze země. Po tomto se stanou libovolné bojové akce pro Rusko nemožnými. Do úplné kapitulace Ruské federace, tj. do 10 až 20 dne konfliktu, nikdo neuvidí ani jednoho vojáka NATO. Následně převezmeme vedení země – do výběru demokratické vlády Ruska“, – zakončil svoje rozsáhlé fantazie analytik Pentagonu, plukovník Jewberg.

Zdroj : Gazeta.ua + časopis Країна №38

Komentáře

komentářů

TOPlist