Ukrajinská chunta navrhuje zveřejnit informace o ruských pilotech v Sýrii

Poradce ukrajinského ministra Avakova, skandály proslulý Anton Gerašenko, navrhuje zveřejnit informace o příslušnících ruského letectva působících proti Islámskému státu (IS)v Sýrii.

Jak napsal Gerašenko na svém facebookovém profilu, informace pomohou teroristům a jejich příznivcům v Rusku vykonat pomstu podle práva Šariátu za bombardování IS v Sýrii.

Podobně se zřejmě rozhodla napomoci Islámskému státu i ukrajinská rozvědka, která na svém webu zveřejnila informace o situaci na letišti a zjištěné výzbroji, pod městem Latakia, kde je dislokováno ruské letectvo.

Podle syrské rozvědky se někteří Ukrajinci zapojují i do teroristické organizace Islámský stát, aby v Sýrii pokračovali spolu s kavkazskými teroristy v boji proti Rusům a jejich spojencům.

Zástupce Ministerstva obrany Ruské Federace generálmajor Igor Konašenkov okomentoval tyto aktivity následovně: „O tom, že je poradce ministra vnitra Ukrajiny Gerašenko spojen s fašizujícími mládenci Pravého sektoru bylo známo už dávno.

Ale to, že se tenhle „dobře krmený rypák revoluce důstojnosti“ rozhodl stát kvalitativně „Mazepou 2.0“, pro mezinárodní teroristickou organizaci Islámský stát, myslím udivilo mnohé. Nejen na Ukrajině, ale i v Evropě. I na Blízkém Východě. Nakonec přeci jen najde svého majitele pětikilogramový „Jidášův řád“, který nechal zhotovit Petr I.“

gera_post

Komentáře

komentářů

Anton Gerašenko
TOPlist