Sex džihád jako forma války proti Evropě : Mne pozvala paní Merkelová

O Silvestrovské noci došlo v Kolíně nad Rýnem a v některých dalších městech západní Evropy k rozsáhlým sexuálním útokům na ženy. Útočníky byli převážně přistěhovalci a žadatelé o azyl. V Kolíně nad Rýnem byly útoky nejmasovější, místní policie dostala už přes 500 trestních oznámení. Šokující je nejen rozsah a koordinace útoků, ale i záměrné a pokračující zamlčování zločinů policejními úřady a sdělovacími prostředky. Včetně veřejnoprávních médií. Ale jak se říká pravdu nezastavíš. Šíření informací se vyřešilo prostřednictvím sociálních sítí a alternativních médií.  Díky tomu se nepodařilo skandál ututlat a postupně se začal zjišťovat rozsah útoků.

Situace se značně zdramatizovala díky reakci politiků. Pokud pomineme fanatiky typu Angely Merkelové, kteří migranty do Evropy otevřeně zvou, podílela se na tom velká skupina slepých a hluchých, spokojená smetánka, která nechce vidět problémy. Proto místo rychlé jasné reakce ve prospěch obětí trestných činů reagovala státní moc přesně naopak. Došlo k zamlčování, zatajování a zlehčování situace a následně k silovému potlačení projevů nespokojenosti. Demonstrace v Kolíně byla rozehnána za použití vodních děl.  Přesně v takové chvíli ztrácí veřejnost pocit že je chráněna. Stát, který si uzurpuje monopol na násilí a přestává být ochránce společnosti, se stává tyranem a diktátorem.

Skandál v Německu nabral na síle i díky souvisejícím událostem v zahraničí. Švédská policie zatajovala sexuálně motivované útoky na nezletilé dívky během festivalu We Are Sthm ve Stockholmu. Účili opět žadatelé o azyl. Na policii se v souvislosti s novoročním hromadným znásilněním obrátilo i 6 obyvatelek Curychu, které napadli muži s temnou barvou pleti . „Noc znásilňování“ plánovali uskutečnit podle finské stanice Yle i migranti v Helsinkách. Podle kolínského scénáře se několik tisíc přistěhovalců shromáždilo o půlnoci v tunelu pod vlakovým nádražím a v okolí. Zde ovšem zapracovala policie, která už měla informace, že se něco podobného chystá. Rozehnala několik desítek migrantů a několik z nich rovnou zadržela.  Finská policie přiznává, že počet sexuálních útoků na ženy prudce narůstá a souvisí s příchozími migranty.

Novoroční sexuální útoky zažil i Düsseldorfu, Salcburk, Hamburk, nebo švédský Kalmar. Policejní šéf v Kolíně připustil, že byli naprosto nepřipraveni na akci takového rozsahu. Přesto měl tu drzost po útocích zapírat, a tvrdil, že se nic zvláštního nedělo. Odměnou mu byl vyhazov. Ale divíte se mu? Třeba jen svědomitě plnil zadaný úkol a byl hozen přes palubu. Na migranty se nesmíte ani křivě podívat, to je dnes další politicky korektní tabu.

Podle řady expertů se po porážce Daesh (Islámského státu) a Al Kajdy v Sýrii a Iráku zvýší počet teroristických útoků na Evropu. Jednou z forem těchto útoků může být právě sexuální násilí.  Militanti už mají svoji fatvu pro sexuální džihád, a mají pro něj i speciální termín „Jihad ul-Nikaah„.  Boj se zbraní v ruce není ochoten podstoupit úplně každý, ale do sexuálního džihádu se v Evropě může rádo zapojit mnoho příchozích – mladých a silných doktorů, inženýrů a vědců ze Sýrie, Pákistánu, Iráku, Afghánistánu, Afriky a dalších exotických destinací. Okřídlenou frází se stávají slova jednoho migranta z německého Kolína při zadržení policií: „Mne pozvala paní Merkelová, musíte se ke mně chovat hezky„!

Teror, strach, násilí, a zklamání z úřadů, které místo aby chránily tak lžou a zatajují pravý stav věcí, vede v Německu ke vzniku „Národních družin“. Můžeme si o takových aktivitách myslet co chceme, ale je to už fakt. Absence práva vede k převzetí spravedlnosti do vlastních rukou a začne se roztáčet spirála násilí. Vinu za to nesou především politici, kteří tento stav věcí dopustili. Nechápou, a nebo nechtějí chápat, že se jedná o koordinovaný útok na Evropu. Lidé nevěří vládě, která je nezastupuje. To co se odehrává v Evropě v současné době, je mnohem vážnější než klasické pravo-levé šarvátky o vládní posty. Jde o samotnou existenci světa jak jej známe.

Ale kde je demokracie? Proč o kvótách na migranty a o migrační politice nerozhodne referendum? Chceme takovou zásadní změnu aniž by se s námi vláda poradila? Je to ještě demokracie, když nám Evropa nařizuje kvóty a vnucuje uprchlíky. Lidé sem utíkají i kvůli agresivní západní politice v severní Africe a na Blízkém východě? Je to ještě demokracie když nám politici lžou o tom co se odehrává, zatajují důležité informace? Jde o násilnou islamizaci Evropy, ve které mají prsty právě i někteří politici. Někteří z ideálů, jiní za peníze. Máme právo se bránit? Dokážeme je donutit změnit sebevražedný kurz? Pokud nechceme zažít pád další z velkých civilizací nic jiného nám nezbývá.

V zájmu samotných migrantů je, aby se evropští politici rychle probrali. Zastavili migrační vlnu. Uznali svoje strašné chyby, když napomáhali destabilizovat severoafrické a blízkovýchodní země. Aby přestali házet Rusům v Sýrii klacky pod nohy, a pomohli jim ukončit válku v Sýrii, Iráku, Libyi a Jemenu. Musí donutit Turecko, Katar a Saúdskou Arábii, aby přestali vyvážet a financovat terorismus. Západní svět se musí změnit. Buď k tomu dojde dobrovolně s naším přispěním, a nebo nám změnu vnutí džihádisté, se všemy důsledky z toho plynoucími.

Rozehnání demonstrace v Kolíně

Trh s otrokyněmi

Komentáře

komentářů

trhsotroky
TOPlist