Pravdoseři, Eurohujeři a Sluníčkáři .. tohle chcete?

Až vás nějaký Pravdoser zase bude přesvědčovat o humanitě ukažte mu tato videa. Lžou nám, že uprchlíci jsou hlavně ženy s dětmi. Převážně se jedná o bojeschopné muže, a ne o nějaké vetché starce. Příčina současné krize je nenažranost globálních korporací, které podnítily války v Africe a na Blízkém východě. Kdo se nás ptal na názor, když Francie, Itálie a Španělsko bombardovali Lybii. Kdo se nás ptal, když Američané a Saudi začali rozvracet Sýrii, kdo se nás ptal na názor, když se ti samí evropští politici, kteří dnes krčí rameny minimálně podporovali zločinecké napadání dalších Blízkovýchodních a Afrických států. Za čí účet byl tenhle šílený banket? ZA NÁŠ! Chtějme změnu! Už nestačí dát politikům bianco šek na 4 roky. Politik nás má zastupovat a pracovat v NAŠEM zájmu, nikoliv ve svém. Dobře sledujte jak kdo hlasuje. Dobře si pamatujte, které strany nám lžou. Z Evropy se stává sofistikovaná diktatura . Vzpomínám si na heslo „nemáme co ztratit, leda své okovy“, zřejmě budeme nuceni kvůli pohodlnosti a nezájmu prožít vše znovu.

Podporujeme jakoukoliv akci proti ukradení demokracie evropskými zločinci a jejich českými přisluhovači! Informujte nás o všem co je důležité, dáme vám prostor. Kontakt. Tady je trochu videa, aby si člověk dokázal představit co nás může čekat. To není science-fiction. Odehrává se to až příliš často a bude zřejmě ještě častěji.

Podívejte se na ně, přečtěte si komentáře neštastných Francouzů, kteří teď budou trpět za svoje vlády. Politici se uklidí do chráněných zón, a co my ostatní? Budeme loveni? Policie raději uteče. Podívejte na ně, dobře živení, silní, skvěle motivovaní a mnozí z nich vycvičení k bojům ve městské zástavbě. Už je čas aby politici nesli odpovědnost, jinak u moci nemají co dělat.

Případně se můžete podívat ZDE na brutální útok davu na ženu na blízkém východě. Videí existuje spousta, opravdu toto chceme? Nenechme se obelhávat Pravdosery!

A tady je ukázka mírumilovné demonstrace síly, takže shrnuto a sečteno, nejlépe to vyjádřili kolegové na tomto obrázku, jen je tam nevypsali i z ostatních stran. Jednou bude Brusel plný zaprodaných bývalých politiků a budou muset řešit, kdo z nich začne pracovat jako první. A to bude ten trest – požerou se jak pavouci v baňce!

 

 

 

 

Komentáře

komentářů

1411383531_radikali
TOPlist