Burkou už to nezachrání : Madeleine Albrightová je připravena přijmout islám

Bývalá americká ministryně zahraničí Madeleine Albrightová uvedl, že je připraven přijmout islám v reakci na kroky prezidenta Donalda Trumpa, který se chystá zastavit přijímání uprchlíků ze Sýrie a vydávání amerických víz pro přistěhovalce z některých muslimských zemí.

„Byla jsem vychován v katolické víře, pak jsem přešla k protestantismu, a později jsem zjistila, že moje rodina byli Židé. Teď jsem připravena stát se ze solidarity muslimkou“, napsala Albrightová na Twitteru. „Na Soše svobody nejsou texty malým písmem. Amerika musí zůstat otevřená lidem všech vyznání a původu“, dodala.

Dojemná péče paní Albrightové o svobodu a lidská práva silně kontrastuje s jejími skutky a podílem na válečných zločinech. Právě Madeleine Albrightová, česká rodačka, byla hlavním strůjcem bombardování Srbska letadly NATO v roce 1999. Bombardování bez mandátu OSN, při kterém zahynulo tisíce civilistů včetně žen a dětí, a které spustilo masakry Srbů ze strany Kosovské osvobozenecké armády a jejích islamistických posil. Paní Albrightová se za to mohla podílet na privatizaci místního operátora Ipko. Později podíl prodala slovinskému Telekomu a užívá si miliardy získané z této transakce.

Jistě není od věci vzpomenout i na jiné prohlášení paní Albrightové, když například v květnu 1996 v rozhovoru s Lesley Stahlovou prohlásila, že cena půl milionu mrtvých iráckých dětí, obětí sankcí, je docela přijatelná, aby američtí chlapci nemuseli znovu do Iráku.

Profil zasloužené „demokratky“ najdete i na Stop-Multikulti.cz a nebo na blogu Petra Cvalína !

burkou to nezachráníš

Komentáře

komentářů

TOPlist